Başlığım
Kapat× Destek 0 362 420 09 26
Kapat×
Anacampus bir tur c2c e ticaret ilan modelinin hizmet sektörü ne uyarlanmış halidir. Bir tur çevrimiçi ilan sitesidir

Anacampus bir tur c2c e ticaret ilan modelinin hizmet sektörü ne uyarlanmış halidir. Bir tur çevrimiçi ilan sitesidir. Sektör olarak eğitim sektörü ve bu sektörle bağlantılı ilanları barındıran bir web portalıdır. İçeriğinde özel üniversiteler, özel okullar, temel liseler, etüt eğitim merkezleri, kurslar, yurtlar apartlar otel, ehliyet kursları, anaokulu ve kreşler, özel ders verenler, rehabitilasyon merkezleri, eğitim materyalleri satısı yapan firmalar, kültür akademi ve gençlik merkezleri çevrimiçi eğitim yapan firmalara kadar birçok eğitimle alakalı hizmet ve urun satışı yapan firmalara ilan ve reklam imkânı sunar.

anacampus.com web sitesi bir tur filtreleme özelliğiyle illere ilçelere ve kurumun özelliklerine göre aramak istediğiniz sonucu bulmanıza yardımcı olur.fiyat ve ilan tarihlerine göre sıralama imkanı sunar.

Web sitesi olmayan kurumlar için web sitesinde bulunan tüm bilgileri barındırabileceği ücretsiz bir web alanı imkânı sunar.çevrimiçi olarak kredi kartı ile hizmet satısı yapabilme imkânı vardır.Kurumların yapacakları sts (seviye tespit) bursluluk, indirim sınavı gibi sınavlara çevrimiçi olarak duyuru yapması ve çevrimiçi olarak anacampus.com üzerinden on başvuru almasını sağlar.açılacak kursları ayrı ayrı ekleyip fiyat bilgilerini girip sistem üzerinden ilgili kuruma soru sorabilir bilgi alabilir ön başvuruda bulunabilir.

anacampus.com ayrıca bireysel kullanıcılar içinde üye olma ilgilendikleri kurumları beğenme ve favorilerine ekleme imkânı tanır ve anacampus.com üzerinden gelecek duyurulardan da haberdar olarak bursluluk sınavlarından haberdar olup kampanya dönemini kaçırmamış olurlar.

 blog.anacampus.com ayni zamanda eğitimle alakalı haber ve faydalı makalelerin bulundu bir blok sitesidir bu blogda eğitimle alakalı öğrenmek istediğiniz bilgilere ulaşabilir sınavlara hazırlık ders videoları izleyebilirsiniz. Kurumlar ve bireyler istedikleri durumlarda kendi makalelerini bize ulaştırıp bloğumuzda yayınlayabilirler. Bu sayede vermiş oldukları eğitimi daha ayrıntılı bir şekilde tanıtım ve reklamını yapmış olurlar.

anacampus.com pdr ve eğitim danışmanlık hizmeti veren bireyler için veya ikinci el-sıfır kitabini satmak isteyen kişiler için ilan verebilecekleri ve çevrimiçi satışını yapabilecekleri bir platformdur.

anacampus.com web portalında kurumlar ilanlarını ana sayfada yayımlayıp ilanlarının daha çok kişinin görmesini sağlayabilirler. Kategori sayfasında veya üst sıralarda görünerek ilanlarının daha çok görünmesini sağlayabilirler.